محتوا محتوا

شناسه : 22273039


مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج البرز گفت: در مسابقات هنرهای نمایش آوایی مدارس استثنایی کشور دانش آموزان البرزی رتبه اول ، خراسان رضوی و یزد به ترتیب رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش یزد هنر؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج البرز گفت: گروه نمایشی دانش آموزان استثنایی دختر این ناحیه در مسابقات هنرهای نمایش آوایی مدارس استثنایی کشور رتبه اول را به خود اختصاص دادند.

عبدالکریم رستمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: گروه نمایشی مدرسه استثنایی مرجوی دخترانه این ناحیه در بخش نمایش صحنه ای مسابقات کشوری هنرهای نمایشی - آوایی دانش آموزان با نیازهای ویژه رتبه اول را کسب کرد.

وی اظهار کرد: اعضای این گروه نمایشی با اجرای کیفی خود در این دوره از مسابقات کشوری موفق به کسب افتخاری دیگر برای فعالان عرصه تعلیم و تربیت در البرز شدند.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در مشهد مقدس برگزار شد خاطر نشان شد: در این مسابقات 12 گروه نمایشی از استان های مختلف ایران اسلامی حضور داشتند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج البرز بیان کرد: گروه های هنری در این دوره از مسابقات در رشته نمایشی در معلولیت های کم توان ذهنی ، ناشنوا و نابینا شرکت کردند.

رستمی افزود: در این مسابقات دانش آموزان البرزی رتبه اول ، خراسان رضوی و یزد به ترتیب رتبه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی در ادامه به کسب مقامی دیگر در این دوره از مسابقات از سوی گروه هنری مدرسه استثنایی باغچه بان نابینایان پرداخت و افزود: اعضای گروه نماهنگ این مدرسه بعد از دانش آموزان خراسان رضوی و فارس رتبه سوم را کسب کردند.

رستمی گفت: این دانش آموزان به رغم آسیب دیدگی با اعتماد به نفس بالا توانستند برای ناحیه و استان مقام کسب کنند.

گفتنی است آموزش و پرورش ناحیه سه کرج حدود 100 هزار دانش آموز دارد.