محتوا محتوا

شناسه : 24305505
در ایستگاه پایانی؛


یازدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» یزد با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش یزدهنر به نقل از یزد رسا، مراسم اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات قرآنی « مدهامتان » یزد با حضور آیت الله ناصری، امام جمعه یزد، مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، علی غیاثی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، شیخ عباس زارع، رئیس شورای شهر یزد و جمعی از مسئولان در محل مجتمع امام حسن مجتبی (ع) یزد برگزار شد.


این دوره از مسابقات قرآنی با حضور بیش از 500 نفر از فعالان قرآنی استان یزد در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل و اذان در مجتمع فرهنگیان یزد برگزار شد و نفرات برتر این دوره از مسابقات به منظور راهیابی به مرحله کشوری این دوره از مسابقات اعلام شدند.


در بخش برادران امیر عباس مزیدی، سید علیرضا میرجلیلی، رضا غلامزاده به عنوان نفرات اول تا سوم رشته ترتیل بالای 18 سال، محمد یاوری، جواد پورمدرسی، محمد مهدی حاتمی به عنوان نفرات اول تا سوم رشته ترتیل در زیر 18 سال؛ مصطفی بابایی، منصور گل محمدی و ابوالفضل بشارتی در رشته اذان بالای 18 سال؛ علی پوررضایی، سهیل میرجلیلی و امیر محمد میر در رشته اذان زیر 18 سال به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.


همچنین محمد جواد برخورداری، محمد رضا زراعشاهی و نعمت الله عصمت یار در رشته قرائت بالای 18 سال، علی محمد قانع، امیر حسین انواری، میبن محتشم نیا در رشته قرائت زیر 18 سال، امیر حسین عطار زاده و امیر میرجلیلی در حفظ کل بالای 18 سال، جواد محمودی، محمد جواد پوررضایی و محمد علی سلطانی در رشته حفظ 5 جز؛ محمد حسین اقبالی و احمد ظاهر دناک، یونس خالقداری در رشته حفظ 20 جز بالای 18 سال؛ سید محمد طه میرزابابایی، سجاد واقفی و امیر حسین احمدی در رشته حفظ 3 جز زیر 18 سال و محمد صدیق فرقانی، ابوالفضل عبد الله پور و محمد محمودی نیز در حفظ یک جز به عنوان نفرات برتر اول تا سوم انتخاب شدند.


در بخش خواهران نیز فاطمه سادات میرکیمی و هانیه احمدی نسب به عنوان نفر اول مشترک و زهرا جمالیون و فاطمه محمودی به عنوان نفرات دوم و سوم رشته ترتیل انتخاب شدند.
مهدیه شمس و مریم یادگاری به عنوان نفرات اول و دوم حفظ 20 جز فاطمه تقی زاده و فاطمه دهقانی و زهرا مزین به عنوان نفرات اول تا سوم حفظ کل قرآن و محدثه زارع و زهرا فلاح و نرگس ایوبی نیز به عنوان نفرات اول تا سوم حفظ 10 جز و در رشته ترتیل نیز فائزه دهقان چناری، فاطمه حسنی دهقان و مهدیه مسعودی به عنوان نفرات اول تا سوم رشته ترتیل انتخاب شدند.


لازم به ذکر است نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله کشوری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی « مدهامتان» در هفته وحدت در شهر مقدس قم اعزام می شوند.