محتوا محتوا

شناسه : 24300837


۱۶ آبان آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه اینستاگرامی نت‌برگ است که افراد می‌توانند عکس‌ یک تفریح‌ خانوادگی به همراه بزرگ‌تر‌ها را با هشتگ لبخندمهربانی در حساب‌ اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند و در مسابقه شرکت کنند.

به گزارش یزدهنر؛ ۱۶ آبان آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه اینستاگرامی نت‌برگ است. افراد می‌توانند عکس‌ یک تفریح‌ خانوادگی به همراه بزرگ‌تر‌ها را با هشتگ #لبخندمهربانی در حساب‌ اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند و در مسابقه شرکت کنند.

در طی سال‌های گذشته با روند رو به رشد زندگی آنلاین بسیاری از جوانان وقت کم‌تری را با خانواده سپری می‌کنند. حتی دیدار با بزرگ‌سالان خانواده نیز همانند سال‌های گذشته اتفاق نمی‌افتد. حال نت‌برگ به عنوان بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی کشور در حرکتی نوآورانه، اقدام به راه اندازی مسابقه اینستاگرامی کرده است تا به وسیله آن بتواند پیوند بین نسل جوان و نسل‌های گذشته را عمیق‌تر و مستحکم‌تر کند.


این مسابقه اینستاگرامی برای نسل جوان طراحی شده است و افراد می‌توانند با به اشتراک گذاری تصویر یک تفریح‌ خانوادگی با هشتگ #لبخندمهربانی در آن شرکت کنند. به این ترتیب با کنار هم آمدن نسل‌های پیشین و نسل‌ حاضر و ثبت لحظات خانوادگی، افراد نه تنها می‌توانند از لحظات مفرحی که در کنار هم دارند لذت ببرند، بلکه می‌توانند از جوایزی که نت‌‌برگ برای این مسابقه تدارک دیده است نیز بهره شوند. جوایز این مسابقه شامل یک سفر سه نفره به هرکجای ایران به انتخاب شخص برنده و ده جایزه اعتبار نقدی خرید از سایت نت‌برگ به ارزش پانصد هزار ریال برای ده نفر است.

 

عکس‌ها در تاریخ ۱۶ آبان ماه جمع آوری خواهند شد و پس از برگزاری یک قرعه کشی در میان شرکت کنندگان در تاریخ ۲۳ آبان به مناسبت روز جهانی مهربانی، برندگان مسابقه انتخاب و جایزه نفر برگزیده به ایشان اهدا خواهد شد.


در این جشنواره کیفیت عکس ها حائز اهمیت نیست و تنها باید با مفهوم مسابقه #لبخندـمهربانی مرتبط باشند. لازم به ذکر است که افراد تنها تا ۱۶ آبان ماه می‌توانند عکس‌ یک تفریح‌ خانوادگی به همراه بزرگ‌تر‌ها را با هشتگ #لبخندمهربانی در حساب‌ اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند و در مسابقه شرکت کنند.