محتوا محتوا

شناسه : 21875562
جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد در ایستگاه یازدهم؛


«گاهی فقط عشق» به کارگردانی احمد صراف‌یزدی و «اوسیا»به کارگردانی علیرضا دهقان به همراه 25 اثر دیگر به مرحله نهایی یازدهمین جشنواره فیلم رضوی راه یافت.

به گزارش یزد هنر؛ اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش نهایی یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه، مستند و داستانی رضوی یزد اعلام شد.

هیئت انتخاب بخش مستند متشکل از "لقمان خالدی"، "مهدی قربان‌پور" و "معین کریم‌الدینی" اسامی 27 فیلم مستند راه یافته به بخش نهایی جشنواره یازدهم را اعلام کردند که "پدر، مادر، علی، رضا و من" به کارگردانی "هانیه یوسفیان" از تهران و "روزگار بهروز" به کارگردانی "ابوالفضل توکلی" ازکرج دو فیلم این بخش هستند.

فیلم‌های "اوزال (بادبان)" به کارگردانی "مسعود میرزایی" از بندرعباس، "دایره کوچک ما" به کارگردانی "محمد فاضل‌پور" ابوطالب از اصفهان، "ذره بین" به کارگردانی "مهرداد خانی" از قزوین، "جل" به کارگردانی "مسعود میرزایی" و "اصغر بشارتی" از بندرعباس، "چاق کچل سیبیلو" به کارگردانی "محسن نجفی‌مهری" از تهران و "اشکو" به کارگردانی "فردوس خسروی‌نژاد" از خرم آباد هم به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کردند.

"مردم خیال" به کارگردانی "جواد تقوی" از مشهد، "قارلی داملار(قیزلار)" به کارگردانی "هایده مرادی" از اردبیل، "رفیوجی" به کارگردانی "محمد ترابی" از تهران، "کهنمویی، ساعت هفتصد و بیست" به کارگردانی "نصیر درویشوند" از بوشهر، "مادرم" به کارگردانی "بهزاد رسول‌زاده" از تهران، "خوشبختی بدون پول" به کارگردانی "مهیار حمیدیان شورمستی" از تهران و "رمانی برای بودن" به کارگردانی "علی شاهیده" از کاشان دیگر آثاری است که توانسته نظر هیئت انتخاب بخش مستند جشنواره را برای حضور در بخش نهایی جلب کنند.

همچنین هیئت داوران فیلمهای "گاهی فقط عشق" به کارگردانی "احمد صراف‌یزدی" از یزد، "از پیله تا پرواز" به کارگردانی "محمدعلی یزدان‌پرست" از کاشان، "صالحه" به کارگردانی "محمود صادق‌ناظری" از چالوس، "لیر" به کارگردانی "محمدرضا حافظی" از لرستان و "گام های یک دست" به کارگردانی "کیومرث صمدی‌طاری" از تهران را هم به عنوان آثار منتخب معرفی کردند.

"قصه یک مرد" به کارگردانی "سیاوش جمالی" از قزوین، "بی بی، تولدت مبارک" به کارگردانی "سیدحامد نوبری" از اراک، "در قاب ماه" به کارگردانی  "سیمین سرابندی" از زاهدان، "آرزوی همه" به کارگردانی "علی قدیریان" از تهران، "موکول به فردا" به کارگردانی "الهام نویدفر" از اصفهان، "ده، چهارونیم، سه ونیم" به کارگردانی "مهدی حیدری" از آمل و "اوسیا" به کارگردانی "علیرضا دهقان" از یزد دیگر آثار حاضر در بخش نهایی این جشنواره در قسمت مستند هستند.