محتوا محتوا

شناسه : 29871719
هنرمند یزدی مطرح کرد


هنرمند یزدی گفت: در تلاشم تا در آينده‌ با همكاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری يزد، «كاروان خنده در محلات» كه طرح سه سال پيش بنده بود و به سرانجام نرسيد، راه اندازی شود.

محسن حائری‌زاده متولد 1364 در شهر یزد به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی عمران، کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی و فارغ التحصیل کارگردانی سینما از مجتمع هنر انقلاب تهران است.

این هنرمند در مصاحبه با خبرنگار یزدهنر گفت: من حدود ١٠ سالی می‌شود که بصورت جدی وارد عرصه هنر و بخصوص تئاتر شدم و ٦ سال است كه بعد از تأسيس موسسه «خونه خنده» به‌طور رسمی و جدی در حال فعاليت در زمينه نشاط در جامعه هستم.

وی ادامه داد: در طی اين سال‌ها نمايش های بسياری را به کمک سایر هنرمندان به روی صحنه برده ايم كه به چند مورد آن اشاره ميكنم : نمايش های پهلوان كچل و اژدها، غم آخرتون باشه، هنوز دير نيست، عاشقستان، خنكای ختم خاطره، پنج دری، پناهنده، هاشم و باشم در سرزمين عجايب. برگزاری جشنواره‌های شادمانه همچون شو«شب» يزديا ١ و ٢ و در حال حاضر شب یزدیا ٣ در سالن فرهنگ اداره ارشاد اسلامی، از جمله فعالیت های من در این دوره بوده است.

حائری زاده اظهار داشت: به خواست و عنایت خدای متعال توانستم با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری در سطح شهر با همكاری نهادهای مختلف دل مردم یزد را شاد کنم.

این هنرمند یزدی در ادامه صحبت های خود به فیلم‌سازی اشاره و بیان کرد: ٣ فيلم كوتاه داستانی حاصل تلاش ما در زمینه فیلم‌سازی بوده است که متاسفانه به‌ دليل مشغله زیاد از فعاليت بيشتر در اين عرصه بازمانده ام.

وی عنوان کرد: در حال حاضر تا پايان شهريورماه سال جاری، جشنواره تابستانه با عنوان "شب يزديا٣" را روی صحنه داريم كه خوشبختانه تا به امروز مورد استقبال كم نظير مردم واقع شده است و اين به معنی نياز جامعه به نشاط است.

این کارگردان در ادامه تصریح کرد: در تلاشم تا در آينده‌ با همكاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری يزد، «كاروان خنده در محلات» كه طرح سه سال پيش بنده بود و به سرانجام نرسيد، راه اندازی شود، همچنين درصدد برگزاری جشنواره تئاتر و فيلم كوتاه طنز هستيم كه بزودی فراخوان آن اعلام خواهد شد.

وی اظهار کرد: طرح‌ها و ايده های بسياری نوشته و آماده شده است كه با مساعدت مديران، ان‌شاءلله محقق خواهد شد. طرح دیگری در سال گذشته به سازمان صداوسيما داده شد که مورد تایید قرار گرفت و تا مرحله پيش توليد هم رسيد اما كماكان در كش و قوس بروكراسی های اداری است كه اميدوارم با درايت مديركل محترم و فهيم سازمان صداوسيما به نتيجه ای درخور شأن مردم استان یزد برسيم، چرا كه مردم استان از شبكه ٢٤ ساعته انتظاراتی دارند كه باید محقق شود.

انتهای پیام/ا.م