محتوا محتوا

شناسه : 11196846
با همراهی هنرمندان یزدی؛


با حضور جمع کثیری از هنرمندان استان و خانواده های آنها در محل تالار فرهنگ اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان داد.

به گزارش یزد هنر؛ دوازدهمین همایش فصلی اوج هنر که با رنگ و بوی انقلاب برگزار شد از ظرفیت های ده گانه بسیج هنرمندان استفاده شده بود که این ظرفیت ها خود را در قالب های مختلف لحظاتی شاد و پر نشاط برای هنرمندان و خانواده های آنها توانست ایجاد کند.


از جمله این هنرها شعر خوانی بود که طبق روال همیشگی اوج هنر شاعران برگزیده که توسط هیئت داوران انتخاب شده بودند اشعار خود را قرائت کردند.


همچنین دو کلیپ ساخت هنرمندان بسیجی با عنوان های« پرده آخر» به کارگردانی سعید نیکوکار با هدف محکوم کردن جنایت های داعش در منطقه و موسیقی آلبوم «زخم »به کارگردانی محمد حسین تشکری با یاد شهدای هنرمند ساخته شده بود پخش شد.

در بخش دیگر از این مراسم تئاتری طنز به روی صحنه رفت که مورد استقبال حاضران قرار گرفت و دو فیلم کوتاه « پسر ایران» و «هوای ماندن» ساخت دانشجویان، دانشگاه هنر انقلاب سازمان بسیج هنرمندان پخش گردید.


لازم به ذکر است در دوازدهمین همایش فصلی اوج هنرعلی محمد پارسائیان مسئول سازمان بسیج هنرمندان وعالیه مهرابی مسئول انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان گوشه ای از فعالیت های خود را به استحضار حضار رساندند.


و در پایان این همایش از شاعران:سید داوود دهقان، حسن جلال زاده، محمد رضا اسلامی، طیبه فلاح زاده، فاطمه غلامی، طوبی زارع، سید حامد حسینی و همچنین جمعی از فعالان عرصه ی هنر در سازمان بسیج هنرمندان تقدیر به عمل آمد.