محتوا محتوا

شناسه : 25357446
ثریا قاسمی:


ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران و تلویزیون ایران از عدم حمایت خانه سینما از سینماگران سخن به میان آورد.

به گزارش یزدهنر؛ ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در ارتباط با حمایت از همکاران خود گفت: تجلیل و تقدیر از هنرمندان زیبا و قشنگ است و دقیقا عین حمایت پدر و مادر از فرزندانش است ولی در مجموع این قبیل حرکت ها مسکن لحظه ای، شبانه و روزانه است.

وی در ادامه با اشاره به این که هنرمندان مشکلات عدیده ای دارند، افزود: باید این مشکلات نظام مند و قانونی حل شود، هنرمندان تا یک مقطع سنی می توانند به ایفای نقش بپردازند پس از آن به لحاظ توان بدنی دیگر قادر به بازی مانند گذشته خود نیستند در این زمان باید یک نهاد یا ارگان به داد هنرمندان بیکار و بیمار برسد.

وی در ارتباط با حمایت خانه سینما از سینماگران، بیان کرد: اصلا خانه سینما قادر به حمایت از سینماگران نیست و چنین حمایتی را از خانه سینما هیچوقت مشاهده نکردم.

بازیگر سریال "شب دهم" بیان کرد: ده سال در خانه سینما بدون هیچ کوچکترین منفعتی کار کردیم که در آخر یک تشکر خشک و خالی هم از ما نکردند و با هزینه خودمان رفت و آمد می کردیم و پنجاه روز فیلم می دیدیم و داوری می کردیم ولی خانه سینما کاری برای کسی انجام نمی دهد.

وی در خاتمه این گفتگو ، تصریح کرد: مردم خودشان را نزدیک به من می بینند و صداقت بازی من را دوست دارند به همین خاطر هنوز برای ما احترام فراوانی قائل هستند.

 

برنا