محتوا محتوا

شناسه : 29043294


سازمان سینمایی حوزه هنری با ۲۰ اثر شامل فیلم های بلند، کوتاه و مستند در بازار فیلم «کن» حضور دارد.

به گزارش یزدهنر به نقل از سازمان سینمایی حوزه هنری، سازمان سینمایی حوزه هنری با ۵ فیلم بلند سینمایی، ۴ فیلم مستند و مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه در بازار فیلم جشنواره «کن» حضور دارد.

این سازمان در غرفه‌ای مستقل (Riviera ۱۰ D) در بازار بین‌المللی هفتادمین جشنواره فیلم «کن» حضور دارد.

سازمان سینمایی حوزه هنری با فیلم‌های بلند سینمایی «زیر سقف دودی»، «بیست و یک روز بعد»، «ایتالیا ایتالیا»، «کمدی انسانی» و «فصل نرگس»، فیلم‌های مستند «خواهران غریب»، «تهران هنر مفهومی»، «جام جهان بین» و «غزال ایرانی» و مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه باشگاه فیلم سوره شامل «خارجه»، «دایو»، «دوئل»، «ماه در خانه»، «خاطره»، «مادر»، «به همین سادگی»، «گزارشگر»، «آلبالو»، «سیخفیل» و «مزاحم» در این بازار شرکت کرده است.

تاکنون نمایندگان این سازمان با توزیع کنندگان و خریداران بین‌المللی از کشورهای آلمان، چین، فرانسه، آمریکا و... مذاکراتی انجام داده و ملاقات‌هایی با دبیران جشنواره‌های بین‌المللی از جمله «پوسان»، «توکیو»، «ونیز»، «دبی»، «سن سباستین»، «پالم اسپرینگ»و ... داشته‌اند.

بازار فیلم «کن» که هر سال همزمان با جشنواره بین المللی فیلم «کن» برگزار می شود، ۲۷ اردیبهشت‌ماه با حضور توزیع کنندگان، خریداران، نمایندگان کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی و نمایندگان جشنواره‌های معتبر بین المللی آغاز به کار کرد و تا ۵ خردادماه ادامه دارد.