محتوا محتوا

شناسه : 30120594


هنرمند جوان یزدی گفت: خداراشکر بنده در اولین جشنواره تردستان ایران موفق به کسب تندیس برترین طراحی لباس، دیپلم افتخار شعبده بازی و لوح تقدیر شدم.

هنرمند یزدی، لقب شیک پوش ترین تردست ایران را به خود اختصاص داد.

محمدرضا خانی سانیج، شعبده باز جوان یزدی در مصاحبه با خبرنگار یزدهنر گفت: خداراشکر بنده در اولین جشنواره تردستان ایران موفق به کسب تندیس برترین طراحی لباس، دیپلم افتخار شعبده بازی و لوح تقدیر شدم که با تبریک ویژه‌ی مسئولین استان همراه بود و این موفقیت را مدیون دعای خیر پدر، مادر و یاری خداوند متعال هستم.

وی گفت: در حال حاضر به آموزش افراد علاقه‌مند به این حرفه مشغولم که امیدوارم بتوانم این آموزش‌ها را فراگیر کنم. هدف اصلی من از این اقدام کسب درآمد نبوده بلکه آرزو دارم تا جوانان علاقه مند به این رشته بر خلاف خودم که سختی های زیادی را در این راه چشیده ام، بتوانند به سهولت و راحتی کامل، کار اجرا را در دست گیرندو

خانی ادامه داد: در جشنواره شعبده بازان ایران؛ تنها اجرا کننده سبک کمدی مجیک بودم. کمدی مجیک یک سبک خاص از شعبده‌بازی که تلفیقی از شعبده و کمدی هست، می‌باشد.

کسانی که به هنر شعبده بازی علاقه‌مند هستند و خواستار پا نهادن به این رشته هنری هستند باید قبل از هرچیز علم این کار را یاد بگیرند و این علم را فقط از افراد با تبهر آموزش ببینند. یک تردست خوب باید یک بازیگر خوب باشد.

 

انتهای پیام/ا.م