محتوا محتوا

شناسه : 25690683


رضا صادقی گفت: به امید خدا در تلاش هستم که تا پایان امسال آلبوم جدیدم با عنوان "یعنی درد" را آماده کنم و امیدوارم که این آلبوم به دنیایی که شما در تصورتان نسبت به من دارید، نزدیک باشد.

به گزارش  یزدهنر؛ رضا صادقی در هشتمین شب از زمستان با طراحی صحنه ویژه و گلچینی از پرطرفدارترین قطعه های خود با علاقمندانش در تهران دیدار کرد.


از حاشیه های قابل توجه در این برنامه که پیش از آغاز کنسرت اتفاق افتاد، ورود همسر و دختر کوچک رضا صادقی به نام "تیارا" به سالن اجرا بود که در نخستین لحظه های ورود آن ها، جمعی از طرفداران خواننده مشکی پوش برای گرفتن عکس با خانواده خواننده محبوبشان به سمت ردیف های ابتدایی سالن حرکت کردند.


طراحی صحنه اجرا که این روزها در کمتر اجرای صحنه ای رخ می دهد، از دیگر رویدادهای کنسرت زمستانی صادقی بود.


در سمت راست صحنه یک بیلبورد بزرگ قرار گرفته بود که روی آن نام رضا صادقی نوشته شده بود و چند نفر با لباس های رنگی در حال حرکت به سمت آن بودند. این حرکت نمادین می تواند بیانگر این نکته باشد که موسیقی رضا صادقی ویژگی هایی دارد که باعث می شود افرادی از تمام گروه های سنی طرفدارش باشند.


در سمت چپ صحنه و در فضای بالایی آن، تعدادی صندلی قدیمی با رنگ های زرد، صورتی و نارنجی همراه با یک میز قهوه ای رنگ آویزان شده بود که بیش از پیش جذابیت این کنسرت موسیقی پاپ را افزایش می داد.
"کلافه" نخستین قطعه ای بود که با تنظیم بسیار جذاب نواخته شد و رضا صادقی با خواندن آن و در میان هیجان و تشویق طرفدارانش روی صحنه حاضر شد و مخاطبان حاضر در سالن دقایقی را ایستادند و خواننده مورد علاقه شان را تشویق کردند.
خواننده قطعه پرطرفدار "مشکی رنگ عشقه" پس از خواندن نخستین قطعه گفت: به خودم افتخار می کنم که در این روزهای بسیار سرد در جمع گرم شما هستم.


وی همچنین ادامه داد: هر صحنه ای که در سرزمین ما برقرار است، به حرمت افرادی برپا شده که جان داده اند تا ما جان بگیریم. لطفا به افتخار تمامی شهیدان بزرگوار، جانبازان عزیز و هنرمندانی همچون بابک بیات ، ناصر عبدالهی، مرتضی پاشایی و حبیب محبیان، مردی که همه دوست داشتند او را روی صحنه سرزمینش ببینند، 20 ثانیه ایستاده دست بزنید.


خواننده "وایسا دنیا" پس از اجرای قطعه "روم نمیشه" ، حسین سلیمانی بازیگر سریال "همسایه ها " را به عنوان میهمان ویژه خود معرفی کرد و از او برای حضور روی صحنه دعوت کرد.
حسین سلیمانی پس از حضور روی صحنه در کنار رضا صادقی قرار گرفت و گفت: ترانه "غرور" را که افتخار داشتم رضا صادقی عزیز آن را بخواند، برای کسی سروده ام که غرورم هیچ گاه اجازه نداد به او بگویم دوستت دارم. شاید باور نکنید اما چند وقت قبل خواب دیدم روی صحنه کنار رضا صادقی قرار گرفته ام و الان بسیار خوشحالم.


خواننده آلبوم "همین" همچنین در معرفی یکی دیگر از میهمانان ویژه خود، اظهار کرد: خیلی ها صدا دارند اما کمتر صداهایی هستند که همیشه در قلب همه بمانند. یکی از این صداهای ماندگار علی لهراسبی است، لطفاَ او را تشویق کنید.


رضا صادقی در بخش دیگری از اجرای زمستانی خود همچنین از علی انصاریان برای حضور روی صحنه دعوت کرد وگفت: علی انصاریان یک فرصت بی نظیر را برای من در زندگی فراهم کرد. شاید در یک سال آینده یک فیلم با همدیگر بازی کنیم.


"مشکی رنگ عشقه" ، " شب بارونی" ، "دست خودم نیست" ، "کلافه" ،‌ بخند" ، "وایسا دنیا " ، " روم نمیشه" ، "عاشقتم"  و "دوستت دارم خدا" از جمله آثاری بود که خواننده مشکی پوش موسیقی پاپ در کنسرتش اجرا کرد.


مهرداد نصرتی ، علی عبدالمالکی، شهره سلطانی، علی انصاریان، حسین سلیمانی و علی لهراسبی میهمانان ویژه رضا صادقی در کنسرت زمستانی اش بودند.


صادقی همچنین پیش از خواندن قطعه ای جنوبی، از اینکه اهل جنوب و بندرعباس است به عنوان بزرگترین افتخاری یاد  کرد که خدا در زندگی نصیبش کرده است.


این خواننده موسیقی  پاپ همچنین با اشاره به آلبوم جدید خود گفت: به امید خدا در تلاش هستم که تا پایان امسال آلبوم جدیدم با عنوان "یعنی درد" را آماده کنم و امیدوارم که این آلبوم به دنیایی که شما در تصورتان نسبت به من دارید، نزدیک باشد.


کنسرت زمستانی رضا صادقی با حضور پرشور علاقمندان موسیقی پاپ به همت موسسه صوت آوای هنر و با مدیریت روابط عمومی سید علی نیکونیا در حالی در دو نوبت در سالن میلاد برگزار شد که بلیت های این اجرا از چند روز قبل به طور کامل به فروش رسیده بود.

 

افکارنیوز/