محتوا محتوا

شناسه : 13622069
حواشی پر رنگ تر از متن جشنی در یزد؛


جشنی که با حضور سه هنرمند کشوری علی صادقی،‌ بهنوش بختیاری و خواننده محبوب کشور مجید اخشابی با همکاری «یک مجتمع موبایل» و«موسسه فرهنگی ا» در سالن ورزشی وحدت بلوار پاکنژاد برگزار شد.

به گزارش یزد هنر؛ با خبر شدم جمعه شب جشنی که با حضور سه هنرمند کشوری علی صادقی،‌ بهنوش بختیاری و خواننده محبوب مجید اخشابی با همکاری «یک مجتمع موبایل» و«موسسه فرهنگی ا» در سالن ورزشی وحدت بلوار پاکنژاد برگزار می شود.

بعد از ترافیک سنگین بلوار پاکنژاد به سالن ورزشی وحدت محل برگزاری جشن رسیدم و با ازدحام شدید جمعیت که جلوی درب ورودی سالن ایستاده بودند مواجه شدم و از ساعت 19منتظر ورود به سالن بودم که تا ساعت 20:30 دقیقه بطول انجامید.

 

 

این در صورتی بود که جشن در هنگام گفتن اذان مغرب شروع شده بود و جمعیت زیادی که بلیط در دست داشتند منتظر ورود به سالن بودند که از طرف مسئول برگزاری اعلام شد که ظرفیت سالن تکمیل است و مردم به اعتراض پرداختند که چرا مسئولین که از ظرفیت سالن خبر دار بودند بازهم مقابل درب ورودی سالن بلیط فروشی می کردند؟ و چرا بلیط را بیش از ظرفیت سالن فروختند؟ اینها سوال هایی بود که تا آخر بی جواب ماند.

 


و مردمی که پشت در ورودی اعتراض می کردند که چرا برای برگزاری چنین جشنی هماهنگی انجام نشده است، با عصبانیت و به زور وارد سالن شدند و این در حالی بود که ظرفیت سالن تکمیل شده بود و عده ی زیادی هم تا آخر برنامه روی پاهای خود ایستاده بودند.

در مقابل درب ورودی عده ای که از ورود به سالن ناامید بودند و پاسخ قانع کننده ای برای سوال های خود نیافتند بلیط های خود را پاره کرده و محل برگزاری را ترک کردند.

به گفته برخی از حاضرین علت دیر رسیدنشان به جشن را اینطور بیان کردند: که به خیال اینکه جشن بعد از نماز برگزار می شود برای خواندن نماز به مسجد رفته بودیم اما الان می بینیم که سالن تکمیل شده و هیچ کس هم جوابگوی ما نیست.


اما در زمان برگزاری جشن مسئولین اعلام کردند کسانی که بلیط داشتند و نتوانستند به داخل سالن بیایند می توانند برای دریافت هزینه ی بلیط خود به مجتمع مربوطه مراجعه کنند و همچنین کسانی که در هنگام قرعه کشی نتوانستند در داخل سالن حضور داشته باشند نام آنها از بین لیست برندگان حذف نخواهد شد تا در این زمینه بی عدالتی صورت نگیرد.

 

هنگامی که جشن به پایان رسید مایل بودیم تا با هنرمندانی که به استان سفر کرده اند و علاقمندان زیادی در استان دارند مصاحبه ای داشته باشیم و برای این کار به محل اسکان هنرمندان رفتیم که با مخالفت شدید مسئول برگزاری و بازیگران رو به رو شدیم.


گفتی است که عباس گلرسان مجری توانمند استان کار اجرای برنامه را بر عهده داشت و با اجرای پرشور خودش توانست قسمتی از کمبود های جشن را برطرف سازد.

 Loading the player...صبا نادری
ببینید که مردم یزد چقدر عطش جشن و کار فرهنگی دارند؟!!
پس باید کاری فاخر و با هماهنگی بالا انجام شود. مردم این شهر بزرگند، کار بزرگ انجام دهیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ ۱۳:۵۴