محتوا محتوا

شناسه : 25641652
هنرمند پیشکسوت یزدی در مصاحبه با یزدهنر:


هنرمند پیشکسوت یزدی گفت: از باری‌تعالی برای همه آرزوی سلامتی می نمایم و اگر عمری باقی بود می خواهم با همه توان در خدمت هنر این مرز و بوم باشم و کارهای ناشده بسیاری داریم که می توان انجام داد.

محمدرضا امیرخانی از پیشکسوتان عرصه بازیگری و یکی از نویسندگان موفق کشور است که مدتی است تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته است و این امر موجب شد تا خبرنگار یزدهنر؛ به سراغ این هنرمند ارزشی استان برود تا ضمن جویا شدن احوال وی، از اوضاع کاری این بازیگر با خبر شود.

این هنرمند برجسته استان یزد در خصوص وضعیت کنونی خود گفت» پنجم آذرماه امسال برای یک تست و گرفتن نوار قلب به اوژانس مراجعه کردم که پس از انجام آزمایش آنژیوگرافی متوجه شدیم که چهار رگ اصلی قلبم گرفته است.


وی ادامه داد: هیچ درمانی جزعمل باز راهگشای بیماری من نبود تا اینکه چهاردهم آذرماه عمل باز قلب انجام دادم که شکر خدا دوران بعد از عمل سپری می شود البته بنا به دستور دکتر معالجم نباید تا سه ماه رانندگی کنم و به کارهای سبک مشغول باشم و به هرحال باید طبق دستور مدارا کنم تا به شرایط مطلوب برسم.

این هنرمند با اشاره به نمایش «دوست ممد» بیان کرد:هم اکنون نمایش دوست ممد نوشته اینجانب را استاد سید ناصر امامی برای بسیج هنرمندان یزد در دست تمرین دارد و در همین زمان رادیو یزد که درجشنواره سراسری مراکز صدا و سیمای کشور خوش درخشید و 5 جایزه اولی از 31 جایزه اصلی را دریافت کرد البته در بخش نویسندگی جایزه بهترین نویسندگی را به خاطر «لباس سفید» به من رسید که این جایزه را به حق مدیون تلاش همه هنرمندان به ویژه معاون صدای مرکز یزد هستم.

کار بعدی من برای دفاع مقدس خواهد بود
امیرخانی از اشتیاق دیگر مراکز جهت همکاری با وی خبر داد و اذعان کرد: از دیگر مراکز صدا و سیما سفارش کار شده است که فعلاا میسر نیست، اگر خدا بخواهد کار بعدی من؛ یک کار با موضوع دفاع مقدس خواهد بود.

هنرپیشه پیشکسوت یزدی با اشاره به عیادت مسئولین استان از وی، اظهار داشت: مسئولینی چون مدیرکل و معاون صدا و سیمای مرکز یزد، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مشاور هنری استاندار یزد و همچنین مسئولین بسیج هنرمندان یزد با حضور خود در کنار من و برخی دیگر حتی تلفنی جویای احوال بنده بودند که همگی دلگرمی وافری را به من عنایت کردند.

می خواهم با همه توان در خدمت هنر این مرز و بوم باشم
وی در پایان تصریح کرد: از باری‌تعالی برای همه آرزوی سلامتی می نمایم و اگرعمری باقی بود می خواهم با همه توان در خدمت هنر اینن مرز و بوم باشم و کارهای ناشده بسیاری داریم که می توان انجام داد.

 

انتهای خبر/ا.م