محتوا محتوا

شناسه : 25620571


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست گفت: نخستین جشنواره استانی سرودهای آسمانی به مناسبت هفته قرآن و عترت به میزبانی مروست برگزار خواهد شد.

به گزارش یزدهنر؛ اکبر رنجبر آخرین مهلت ارسال آثار را ٢٣ دی ماه سالجاری اعلام کرد و گفت: این جشنواره در بخش  تاریخی مروست برپا خواهد شد.


وی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با موضوعات؛ قصص قرآنی، اصول عقاید، سیره ائمه اطهار(ع)، خانواده، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، وحدت، احسان به والدین، دفاع مقدس، احیای فرهنگ دارالعباده، ایثار و شهادت، برادری و مسئولیت، عفاف و حجاب و امربه معروف آثار خود را ارسال نمایند.


وی زمان اعلام نتایج را ٢۶ دی ماه و معرفی برگزیدگان را ٨ بهمن سالجاری ذکر کرد و افزود: هرگروه با سه اثر می تواند در جشنواره استانی سروده های آسمانی شرکت نماید.


رییس اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی مروست با بیان اینکه  به گروه های برگزیده جشنواره هدیه نقدی و لوح سپاس  اهداء می شود تاکید کرد: آثار تولید شده باید با موضوعات جشنواره همخوانی داشته باشد و آثار در قالب لوح فشرده تنظیم و به دبیرخانه جشنواره که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش مروست مستقراست، ارسال نمایند.