محتوا محتوا

شناسه : 22149888


عباس قدیریان کارگردان و نویسنده یزدی فیلم کوتاه «مرشد» از پایان فیلمبرداری این فیلم در استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزد هنر؛ عباس قدیریان کارگردان و نویسنده یزدی فیلم کوتاه«مرشد»از پایان فیلمبرداری این فیلم در استان یزد خبر داد.

کارگردان فیلم مرشد در مصاحبه با خبرنگار یزد هنر، گفت: این فیلم نخستین اثر من در زمینه فیلمسازی است و در آن سعی شده تا روابط آدم ها را به هنگام رخداد مشکلات در بافت های محلی و سنتی جامعه به نمایش بگذاریم.

عباس قدیریان در ادامه به داستان این فیلم اشاره کرد و افزود: داستان فیلم کوتاه مرشد به اینگونه است که رضا با موتور سیکلت دختر بچه ای را مصدوم و راهی بیمارستان می کند و دختر باید هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار گیرد و خودش نیز در بازداشت می باشد. پدر رضا توان پرداخت هزینه بیمارستان را ندارد و رضا همچنان بازداشت می باشد تا این که ... .

وی ادامه داد: فیلمبردار مهدی جعفری نعیمی، صدابردار حمیدرضا حمیدنژاد، نورپردازحمید رضا خیراندیش، تدوین محمد خالقی، عکاسان محمد تمیمی و اصغر زارع، بازیگران مرتضی نسیم سبحان، محمد رضا شریفی اشکذری، شهره اشقولی، محمد پارسایی خواه، فرزانه صفری و مسلم حجتی از عوامل این فیلم هستند.

این کارگردان اظهار داشت: این فیلم قرار است به جشنواره 3دقیقه با ورزش ارسال شود و تنها حمایت کننده آن نیز شرکت تجهیزات سینمایی آکسون به مدیریت آقای فخرالدینی است.