محتوا محتوا

شناسه : 25663115
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «خانه میراثی»:


تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «خانه میراثی»گفت: نکته حائز اهمیت این سریال استفاده 100درصدی از عوامل وهنرمندان یزدی است و تاکید مدیرکل محترم سازمان و خود بنده نیز تولید یک اثر کاملا بومی بوده واستفاده از پتانسیل بالای هنرمندان یزدی بوده است.

به گزارش یزدهنر؛ تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «خانه میراثی» در مصاحبه اختصاصی با یزدامروز؛ در خصوص این سریال گفت:مجموعه تلویزیونی «خانه میراثی» حکایت یک فرد یزدی است که 20سال ازاین شهر دور بوده و پس از این مدت برای فروش یک خانه قدیمی که تنها دارایی او به حساب می آید به یزد آمده و در این مسیر اتفاقاتی طنز رقم می خورد که نهایتاٌ به این نتیجه میر سد که این خانه قدیمی و این معماری و فرهنگ اصیل درحقیقت یک گنج واقعی است.

عباس گلرسان افزود: این مجموعه تلویزیونی در 13 قسمت 40دقیقه ای تولید می شود که مدت زمان تصویر برداری و تدوین آن  در حدود 3 ماه به طول می انجامد.

گلرسان تصریح کرد: نکته حائز اهمیت این سریال استفاده 100درصدی از عوامل وهنرمندان یزدی است و تاکید مدیرکل محترم سازمان و خود بنده نیز تولید یک اثر کاملا بومی بوده واستفاده از پتانسیل بالای هنرمندان یزدی بوده است.

وی تاکید کرد : تلاش می کنیم این سریال یک طنز اجتماعی باشد و از لودگی پرهیز شود.

مجری صدا وسیمای مرکز یزد در باره زمان پخش این سریال هم گفت: انشاالله کار تا نیمه های اسفند آماده پخش خواهد شد.

گلرسان درپاسخ به این سوال که این سریال از شبکه ملی نیز پخش خواهد شد گفت: اینکه در شبکه های ملی پخش شود در حیطه اختیارات مسئولان سازمان است که امیدورایم با رایزنی های آنان این اتفاق بیفتد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرداین مجموعه تلویزیونی طنز مورد پسند مردم قرار بگیرد.

گفتنی است این مجموعه تلویزیونی براساس طرحی از محمد اعتمادبه نویسندگی و کارگردانی حسین روشن بخش یزدی، دستیار اول و مدیر برنامه ریزی رضا حاجی غلامی، مدیر تولید علی نوابی، مدیر تصویر برداری محمد مجلل، مدیر صدابرداری جمال دهقان، طراح صحنه و لباس مهندس سلیمی، طرح و اجرای گریم مهدی هدایتی، تهیه کننده عباس گلرسان و با هنرمندی بازیگران توانمند استان رضا بحری، صاحب حائری زاده و علیرضا حائری زاده تولید خواهد شد.

انتهای پیام/ح